Do 42. edycji Święta Róży i Jarmarku Różanego pozostało:

 • 00

  Dni

 • 00

  Godzin

 • 00

  Minut

 • 00

  Sekund

Jarmark Różany Kutno 2014

Jarmark Różany 2016

Kutno, 9-11 września 2016

Zapraszamy na kolejną, 42. edycję Święta Róży, która odbędzie się w dniach 9-11 września 2016 r.

W związku z tym zachęcamy wszystkich kupców do zamawiania domków wystawienniczych podczas Jarmarku Różanego. Podobnie jak w ubiegłym roku, oferujemy Państwu stoiska ustawione w centralnych punktach miasta, będących jednocześnie centralnymi punktami Święta Róży: na Placu Piłsudskiego, Placu Wolności na ulicy Królewskiej.

Święto Róży było po raz pierwszy zorganizowane w 1975 roku, w dniach 20-21 września przez Kutnowski Dom Kultury, pod nazwą Kutnowski Jarmark Różany. Podczas imprezy prezentowano wystawy róż pochodzących z plantacji kutnowskich hodowców oraz rękodzieła przygotowane przez kutnowskich artystów, którym towarzyszyły występy folklorystycznych, instrumentalnych grup muzycznych czy solistów.
W roku 1990 zmieniono nazwę oraz wzbogacono formułę imprezy poprzez szersze aranżacje artystyczne. Dziś Jarmark Różany jest częścią Święta Róży. Podczas jarmarku nasi wystawcy oferują bogaty wybór produktów regionalnych, w tym produkty różane.Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą w tym miejscu, to prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub pod numerem telefonu: 881 77 88 18.

Portal Gospodarczy Kutno ARRK

Aktualności

2016-07-07 20:25:49

Znamy już szczegóły Święta Róży!

Znamy już szczegóły Święta Róży!

W Urzędzie Miasta Kutno odbyła się dziś konferencja prasowa, podczas której organizatorzy zaprezentowali program 42. edycji naszego dorocznego święta. Na spotkaniu z mediami Agencję Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. reprezentowała Prezes Zarządu Mariola Grodnicka oraz Łukasz Jędrzejczak - Koordynator Jarmarku Różanego.

czytaj więcej →
zobacz wszystkie aktualności →

Galerie

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć

zobacz wszystkie galerie →

Zgłoszenia

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w Jarmarku Różanym prosimy o kontakt telefoniczny z jednym z organizatorów Jarmarku lub wysłanie zgłoszenia za pomocą poniższego formularza

Formularz zgłoszeniowy | Stoiska handlowe - domki wystawienniczeŁukasz Jędrzejczak - tel. 881 77 88 18 Formularz zgłoszeniowy | Stoiska handlowe - część zielonaŁukasz Jędrzejczak - tel. 881 77 88 18

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. po raz szósty jest organizatorem Jarmarku Różanego, organizowanego w ramach 41. Święta Róży.

Staramy się sprostać oczekiwaniom mieszkańców Kutna i okolic oraz mieszkańców innych miast, którzy w ten wyjątkowy, wrześniowy weekend chcą być z nami. Dlatego co roku staramy się wzbogacać asortyment jarmarku o nowe produkty. Z przyjemnością współpracujemy z wystawcami, którzy już u nas byli, jak i z tymi, którzy chcieliby wziąć udział w Jarmarku Różanym po raz pierwszy.

Regulamin

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, prosimy o kontakt

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S. A.

Pola oznaczone gwiazgką (*), są obowiązkowe.

Imię i nazwisko/Firma:*

E-mail:*

Telefon:

Treść wiadomości:*

Trwa wczytywanie strony...

Organizator i realizacja

Partnerzy

Facebook